ViewRanger GPS ve Haritalar

ViewRanger açık hava meraklıları için kapsamlı çevrim dışı harita, navigasyon ve yol rehber hizmetidir. Uygulama ve bedava web araçları maceranızın her aşamasında yardımınızdadır. Böylece gezileri kolayca planlar, yoldayken kendinizi huzurlu hissedersiniz, deneyimlerinizi belleğe alabilir ve paylaşabilirsiniz.

★ ★ ★ ★ ★ “Kısacası her duruma uygun en iyi arazi yürüyüşü ve bisikletle gezi uygulamasıdır”
★ ★ ★ ★ ★ “Sadece mükemmel bir uygulama değil ayrıca anında yardım verilmesi ve sorularıma hızla cevap verilmesi olağanüstüydü”
Bu ücretsiz versiyon Küresel açık kaynak coğrafya haritalarından seçenek sunar, bunlar: OpenStreetMaps©, OpenCycleMaps, Bing Ariel Imagery ve akıtılan bir çok veri bağlantısı da dahildir. Bunlar çevrimdışı kullanım için ön belleğe alınabilir ve diğer ülkelerin ruhsatlı haritalarını indirmek için uygulama içi satın alımlarda kullanılabilir. ViewRanger ile kullanılacak en iyi haritayı seçebilir ve internet bağlantısı yokken bile haritalanan konumunuzu bilebilirsiniz.
İlerleme iz kaydını yapmak kolaydır, böylece her gezi için rotaları ve istatistikleri görüntüleyebilirsiniz. Rotalarınız bedava web hesabınız (http://my.viewranger.com) kullanılarak belleğe alınabilir veya Facebook, Twitter’da paylaşılabilir, hatta Flickr özelliği kullanılarak fotoğraf eklenebilir. Ayrıca PIN ile korunan gerçek zamanlı** konum paylaşım özelliği BuddyBeacon’ı da kullanabilirsiniz.
Gezi planlama? Kendi rotanızı oluşturmak ve izlemek için ViewRanger’ı kullanın veya uzmanların ve toplumun oluşturduğu yürüyüş & bisiklet gezinti***rotalarını kapsamlı kütüphanemizden indirin. Uzmanların belirlediği rotalar yayınevleri, açık hava magazinleri ve turizm büroları tarafından oluşturulmuştur.
Bunlar Doğa yürüyüşü, Sırt Çantalı Gezi, Dağ Bisiklet Sporu, Bisiklet Sporu, Tırmanma, Kayak, Kar Kayağı, Kar Arabası Sporu, Ata Binme, Greenlanning, 4×4, Offroading, Quad Bisiklet Sporu, Balonla Uçma, Mikrolayt Uçuş, Paramotor, Fotoğrafçılık ve diğer birçok açık hava aktivitesi için tasarlanmıştır. ABD ve Avrupa’da 100’ü aşan Arama ve Kurtarma Ekibi tarafından güvenle kullanılmaktadır.
BEDAVA HARİTALARA DÂHİL OLANLAR:
✔ OpenStreetMap© & OpenCycleMap Küresel sokaklar & arazi haritaları
✔ Bing Ariel Imagery, Kayak haritası, Transport haritası
Resmi ruhsatlı haritaları eklemek için uygulama içi satın alımı kullanın (Ranger Store’a bakın). Birçok ülke için kapsamlı topoğrafik haritalar mevcuttur.
DÂHİL ÖZELLİKLER:
✔ GPS ile haritalanmış konum, internet bağlantısı yokken bile
✔ Çevrimdışı harita modu* –“Belleklenen Harita Oluştur” özelliğini kullanarak önceden belleğe alma
✔ İz kaydı-haritadaki rotanızı saklamak veya paylaşmak için görüntüleme, hatta Flickr özelliğiyle fotoğraf ekleme
✔ Spor bilgisayar istatistikleri-mesafe, hız vs. görüntüleme
✔ Gerçek zamanlı konum paylaşımı**-Buddy Beacon (veri bağlantısı gerekli)
✔ Aktif Rota Navigasyonu***
✔ Rota planlama, yayımlama ve paylaşım için web hesabıyla senkronize olur. (http://my.viewranger.com)
✔ Facebook, Twitter ile entegredir
✔ Diğer gelişmiş özellikler-daha fazla bilgi için web sayfamıza bakınız
22 ülkede mevcut ücretli harita seçeneği:
Büyük Britanya Ordnance Survey, İrlanda (OS Irlanda ve OS Kuzey İrlanda), Almanya(BKG), Fransa (IGN), ABD (USGS/Accuterra), Avusturya ve Lihtenştayn(Kompass), Belçika (IGN/NGI) Kanada (NR Can), Çek Cumhuriyeti (DPA), Finlanda (NLS), Hollanda (Kadaster), Yeni Zelanda (LINZ), Norveç (Statkart), Slovenya(SMA) İspanya (CNIG), Kanarya Adaları (Keşif Yürüyüşü), İsveç(Lantmäteriet), İsviçre (Swisstopo), Danimarka (Geodatastyrelsen), Madeira Adası, Yunanistan (YER ilaveleri SA), Slovakya, (DPA), ve İtalya’nın bazı bölümleri.
* önceden belleğe alma-“Belleklenen Harita Oluştur” seçeneğini kullanarak. **internet sinyali gerektirir. *** ilave ücret oluşabilir.
Free Global maps © 2012 OpenStreetMap, CC-BY-SA & katılımcılar.
Daha fazla bilgi? http://www.viewranger.com sayfasını ziyaret edin. Sorularınızı ve geri bildirimlerinizi support@viewranger.com adresine gönderin.


 Apple sürümü için …

 Android sürümü için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir